Architektonický ateliér LIVINGSTAV s.r.o. se sídlem v Brně byl založen již v roce 1992. Jeho majiteli jsou Ing. arch. Jan Snášel, CSc. a Ing. arch. Jan Snášel.

Nabízíme architektonické a urbanistické návrhy. Na trhu nabízíme službu generálního projektanta, který zajistí Váš záměr od přípravných fází, přes projekty včetně povolení, až po kolaudaci stavby. Samozřejmostí je odborné poradenství po celou dobu naší spolupráce včetně autorského a technického dozoru či dohledu. Řešíme také územní studie a územní plánování, bez kterých se dnes již neobejdete. Po celou dobu spolupráce máte k dispozici zkušeného architekta i inženýra.

Pomůžeme Vám vytvořit hodnotnou a komfortní stavbu, řešenou v souladu s prostředím, které ji obklopuje a přihlížíme i na hospodárnost s energií.

Náš kreativní a funkční tým nemá omezenou specializaci. Projektujeme objekty sociální péče, zdravotnické stavby, bytovou a rodinnou výstavbu, občanskou vybavenost, zemědělské a průmyslové objekty, administrativu, ale i interiéry a mnoho dalších a to po celé České Republice. Projekty jsme schopni dodat i do zahraničí.

Úzce spolupracujeme s firmou ARPOS, spol. s r. o., se kterou sdílíme i projekční kanceláře. Více se dozvíte na www.arpos.cz .

Naším cílem je spokojený klient, který nás doporučí.

Nabídka spolupráce nebo zaměstnání: jste absolvent vysoké nebo střední školy? Studentem, který potřebuje praxi? Pošlete nám svůj životopis a portfólio prací.

Kontaktujte nás, nic Vás to nestojí.